| wefweiofhewgewiopgjewogwe a întrebat:

De cateva zile prietena mea este " rece " cu mine, parca nu o mai intereseaza relatia noastra, spune ca nu am incredere in ea, ca de ce sunt gelos si asa mai departe, deci nu este normala. Avand in vedere ca suntem la distanta cred o gramada de prostii, si pur si simplu ea greseste foarte mult, dar daca spun ca este vina ei se enerveaza, plange si iese de pe messenger si de pe ce mai vorbim noi si ma lasa asa, nu stiu ce sa mai fac cu ea, vrea sa se desparta de mine pentru ca, cica " nu am incredere in ea " cum as putea sa ii arat increderea mea? Ce mai pot face sa readuc cu picioarele pe pamant? Nu stiu mai sunt 3 saptamani si urmeaza sa ne reintalnim si da asa cu " piciorul in balta " cu atatea crize. Multumesc funda.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-i simplu ca ati rezistat atata timp,fara probleme,ce a apucat-o deodata?
Vorbeste-i calm,cu rabdare si dragoste,asigur-o de sentimentele tale si, spune-i ca abia astepti s-o strangi in brate!
Mult a fost, putin a ramas!

| Visecolorate a răspuns:

Pai de cand nu v'ati mai vazut? Poate ii vine greu. Nu stiu ce sa zic. Incearca sa nu strici tot acum. Asteapta sa treaca astea 3 saptamani si apoi o sa discutati cand o sa va vedeti. Si o sa o intrebi de ce s-a comportat asa. Poate o sa se rezolve. Sunt oameni care nu pot tine o relatie la distanta.

| niki a răspuns:

Si ce e asa greu? nu ii mai spune ca greseste,nu ii mai tine teorii,si daca ai incredere in ea, arata-i asta! daca fata e sincera cu tine si te iubeste, normal ca se simte jignita ca tu o iei la intrebari si ii faci reprosuri si acuzatii! nu puteti intelege femeile niciodata!