| Miley_9749 a întrebat:

De ce baietii recunosc mai usor ca au facut sex cu cineva si se lauda ear fetele mai greu si nu vorbesc prea mult?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Pentru ca fetele daca vor incepe sa se laude, sa povesteasca despre ceea ce au facut vor fi considerate niste parasute. Pe cand baietii daca fac asa sunt considerati cei mai ca-lumea, sunt considerati barbati adevarati care pot sa aiba orice femeie.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se stie ca baietii daca o fac cu multe fete sunt niste gagicari de 5 stele dar daca fetele o fac de multe ori nu e bine, eu vad ca lumea asta e cam dusa pentru ca si baietii la fel de curvari sunt ca fetele asa cum ele o fac des si ei sunt disperati.

| lo a răspuns:

Pt ca la femei este o chestie de etica/morala, sunt considerate doamne si trebuie sa-si pastreze renumele.Demnitatea unei femei se sterge foarte usor daca se considera ca a gresit.In schimb barbatilor,printr-o lege a naturii le este permis sa fac tot ce isi doresc! De ce este asa? Pleaca din cele mai vechi timpuri cand femeia era considerata inferioara(fizic,intelectual, emotional) barbatului, iar acesta din urma si-a luat dreptul de a face cam ce si-ar dorii!

| JustMe a răspuns:

Datorita acelei conceptii, potrivit careia: un barbat care se culca cu multe fete "macho", iar o fata care se culca cu multi baieti e o "stricata", "curva".

| vulturas a răspuns:

Daca este un baiat ca mine nu se va lauda dar va recunoaste, si asta pentru ca este sincer...cei care se lauda sunt tarani ipocriti care nici nu se stie sigur daca au facut asa ceva si daca au facut-o atunci stiu ca altadata nu mai au sansa sa o facalaughingIar fetele daca recunosc ca au facut-o atunci risca ca baiatul sa o paraseasca(pentru ca doar pentru asta sta cu ea)

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Pt ca unui baiat ii place sa faca sex mult si se lauda, iar fata e mai timida funda pls.

| bebexxx a răspuns:

Ptc daca baietii recunosc asta nu sunt numitzi "tarfe, curve, stricate, rupte/i in cur'' etc.