| Alexandra2345 a întrebat:

De ce baietilor le plac fete vergine? avantajele si dezavantajele.mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pai le plac fetelr virgine ca ei cand o faceti sa fie mandru ca el a fost primul cu care ai facut-o si daca nu esti si ala e pretentios cu chestia asta poate daca il refuzi sa iti faca scandal ca de ex " a... ia uite tupeu pe capu tau, ala ti-a traso mai bine " sau " a... cu ala ti-a placut " chesti din astea P.S. : Asa am auzitwinking

9 răspunsuri:
| XK a răspuns:

thinking imi placeau virginele, se pune?

| Clarity a răspuns:

Nu este avantaj dezavantaj. Le plac fiindca se bucura ca nu a mai fost atinsa, ca ei pun pentru prima data mana pe ele. ( ca mi-am adus aminte sa-l sun pe fostul sai scot ochi laughing ), gata, na si "dezavantajul" este ca nu stiu nimic, nu se misca doar asteapta. big grin laughing.

| Lummy a răspuns:

Pierderea virginitatii e simbolul suprem al iubirii.love struck

| Abcdefg123 a răspuns:

Se simt bine ca vor fi primii din viata unei fete.

| yonutz96 a răspuns:

Pentru ca fetele virgine sunt mai stramtehappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum arata o fata "virgina"?rolling on the floor.ca sa stiu si eu.

| BloomBut a răspuns:

Ca nu vor sa fie comparati rolling on the floor.Hai sa fim seriosi cine te iubeste te iubeste asa cum estiwinking

| anooka a răspuns:

Eu sincer nu prea am intalnit baieti care sa prefere fetele virgine. Dimpotriva chiar: nu aveau rabdare sa treaca de primele dati, cand pentru fata e mai dureros si prin urmare mai neplacut pentru amandoi, asa ca preferau fetele cu ceva experienta. Degeaba ar fi fata mai stramta (cum spun unii), daca acest lucru ii provoaca disconfort. In plus, acea stramtete o poate obtine si incordandu-si muschii pelvieni.

| CpD_7817 a răspuns:

Starbuck... good point laughing