| anonim_4396 a întrebat:

De ce barbatii care au iubite ce ii satisfac pe toate planurile inca mai au nevoie sa se uite la filme porno?

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Pentru ca nu se uita la filme porno doar din dragul de a o face. experimenteaza, adica cum sa o satisfaca mai bine pe iubita, ce pozitii sunt mai excitanta. sper ca m-ai inteles. experimenteaza de astawinking

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din curiozitate,din interes,din dorinta de schimbare,cauzele sunt multe.
Tu de ce nu poti manca in fiecare zi aceleasi feluri de mancare? De ce,cateodata,simti nevoia de dulce, desi nu flamanzesti niciodata?
Palida comparatie, dar valabila.

evenso
| evenso a răspuns:

Simplu, pentru ca barbatii au nevoie mereu de noi "stimuli" laughing

| kamykaze88 a răspuns:

Suntem curiosi de cum arata alta "placinta" sa zic asa mai si inveti anumite chestii pe care le poti folosi (de fapt nu prea inveti nimic da na sa zicem)

| ionell1 a răspuns:

Hmm, nu chiar toti fac asta! Si depinde de cat de des il satisface si cat de bine il satisface!:p

| pitiku13 a răspuns:

Ptr a invata ceva nouwinking

| LucyValentina a răspuns:

Pai fantezii nu stiu ...viseaza ca o vor face salbaaatic:devil)