| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca se uita mai mult la filme porno? Femeile sau barbatii?

9 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Desi este evident, barbatii se uita mai des la filme, dar si femeile, doar ca acestea nu recunosc. Oricum... barbatii sunt cei care se uita mai des la filme pentru adulti deoarece femeile obtin mai usor acel lucru.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

In mod egal.
Doar ca barbatii recunosc, femeile nu.
De aceea avem toti acea impresie ca barbatii se uita mai mult, lor nu le e prea rusine sa recunoasca laughing.

| Pozitivca a răspuns:

Cred ca trebuie sa te informezi cite procente de barbati sunt fara pereche si cite femei sunt fara iubiti acei care is singuri la sigur se uita si doar asa vei fi mai sigura cine vizioneaza mai des filmele porno.

| RemusAndrei a răspuns:

Depinde de firea omului.

| ClauditzaXx a răspuns:

Acum depinde de profesielaughing

| eurynomus a răspuns (pentru ClauditzaXx):

Ce treaba are profesia in chestia asta? si daca crezi ca da atunci zi ce profesie e mai receptiva la filme porno?!

| Skizzo123 a răspuns:

Eu cred ca se uita la fel de mult si femeile si barbatii

| Geo1234 a răspuns:

BarbaT!

| SAKKKKK a răspuns:

TU!