| Alien a întrebat:

De ce barbatii se gandesc doar la S...

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

La sticla? Niste alcoolici ordinari, dom'le...

| ascovit a răspuns:

laughing
Nu ii baga pe toti in aceeasi oala. Totusi, babratii nu se gandec doar la sex, insa asa se spune chatterbox...
Ps: nu era nevoie sa te cenzurezi! E o lume libera, iar sexul este ceva firesc, deci.nu ai de ce. Pana si categorie contine acel cuvant.

| anka89 a răspuns:

Pentru simplu fapt ca sunt barbatilaughingsi bine zis sa gandesc dar cati dintre ei fac? sunt doar bla bla, la fapte putini stiu sa isi faca treaba ca la cartelaughing

| DEBrown a răspuns:

Pentru ca femeile se gandesc doar la penis.

| AlleyChann a răspuns:

La ce ai vrea sa se gandeasca?

| iulikka a răspuns:

In primul rand nu toti se gandesc doar la sex, uniii se mai gandtes si la dragoste(care implica dar nu se limiteaza la sex... ).
bun nu o sa te plictisesc repetand ce au zis toti ceilalti insa... nu exista persoana care sa nu se gandeasca la asa ceva

este chiar a doua nevoie umana dupa nevoia de a traii este nevoia de a procreea. de ce? pentru ca este modul de a propaga specia si pentru ca la un nivel individual, este sentimentul ca ai creat pe cineva... si cand vbine vb de sex fie ca vor sa o recunoasca fata de ei insisi sau nu toti asta vor sa demosntreze virilitatea si abilitatea. Dar probabil ar fi mai simplu si mai scurt sa iti zic ca oamenii in general sa gandesc cum sa se simta ei bine si asta in general
implica dominarea altor persoane (chiar si fiind submisiv poti domina... ceea ce este un pic ironic dar in fine) penmtru a le forta sa iti recunoasca valorea.
(PinkTerror )

| Predat0r a răspuns:

Asta le place

| TwiX0r a răspuns:

Depinde happy
Eu unul nu sunt asa si sunt sigur ca mai sunt macar 10% ca mine

| Armaghedon7 a răspuns:

Pentru ca sunt impotenti laughing