| alexandru_6274 a întrebat:

De ce cand fac sex baietii dau palme la fund fetei?
Funda plus vot!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pt ca vad prea multe filme porno si au senzatia ca viata bate filmul...
Ar mai fi o explicatie,doua, dar nu intentionez sa incit la perversiuni, asa ca asta ti-ajunge.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca le place simte fundul asa moale acea atingere puternica e o placere de-a lor.

| TitiDrLove a răspuns:

Pentru a se excita mai tare... unii simt o placere sa faca asta in timpul actului sexual...

| TTdsIulia a răspuns:

Sa se excite!

| Siimooona a răspuns:

Din cauza euforiei momentului.

| anonymus a răspuns:

E ca atunci cand faci vaccin, iti da palme peste mana cand te inteapa sa nu te doara.asa si aici, o plamuiesti paia si nu mai simte durerea, nu ca la tine ar simtii ceva.

| Bullweif a răspuns:

+1 greece12 ...foarte funny raspuns big grin

| Nems a răspuns:

Sadici laughing

| bogdan_5596 a răspuns:

sigur ai vizionat multe filme porno

| Lolituta a răspuns:

@badgirl23: cine sa se excite? fata sau baiatul?