| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ii dau ziua mesaje unui băiat ma lasa cu seen si imi raspunde seara tarziu si dupa vorbim mult?

Răspuns Câştigător
| VICTORTPURO a răspuns:

Pai explicatia este ca nu are posibilitatea sa iti raspunda in acel moment, faptul ca vorbiti mai tarziu inseamna ca nu te ignora, deci este din lipsa posibilitatii in acel moment sa intretina un dialog cu tine.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1. Poate are iubita si ziua e cu ea si atunci iti raspunde seara
2. poate e ocupat cu tot felul de activitati, prieteni etc si abia seara are timp de vorba
3. nu te considera prea importanta si vorbeste cu tine doar cand n-are ce face si se plictiseste, adica seara/

| Freya1 a răspuns:

Sunt maidoar multe motive.
Poate este ocupat sau are vreuna cu care este pe timp de zi.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca ziua este ocupat cu serviciul sau scoala, iar seara cand termina aceste activitati iti raspunde la mesajele tale si vorbeste cu tine cat poate de mult.

| Romanul86 a răspuns:

De șmecher! Știe că îl placi! El probabil visează la alta dar te ține aproape în eventualitatea că va eșua cu cealaltă. Rupe legătura cu el să vezi cum o să te caute, eventual fă-i în ciudă.

| Itanul a răspuns:

Ziua este ocupat. Este la ore, la serviciu... cu ce se ocupa.