| DaRyUsS a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. Imi place de o fata( de fapt o iubesc ), vorbesc de 2 luni cu ea, si nu de mult am intrebat o daca vrea sa imi fie iubita. Ea a spus ca mai tarziu, ca sa ne cunoastem mai bine. (ok, am trecut peste ) si inca vorbim, iar acum doua zile chiar am sarutat o in parc. Dar nu stiu daca ma place cu adevarat, pentru ca uneori imi raspunde mai greu la mesaje si cand o face nu prea are cine stie ce de zis, desi eu as vrea sa vorbim intreaga zi. Cand am intrebat o de ce raspunde greu, mi-a zis ca este in familie si nu prea poate. Azi am vorbit voios cu ea si la un moment dat m-a lasat cu seen (si acum astept un mesaj de la ea, fiind conectata ). Spuneti mi ce ar trebui sa fac, sa vorbesc cu ea? desi imi raspunde mai greu si fara sa zica mult, sau oare sunt eu genul de om orgolios, care se supara prea repede din orice, sau nu ii pasa asa de mult de mine?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ciudat ca totusi te-a lasat s-o saruti, dar din ce zici nu e prea interesata de tine.
Mai intreab-o o data, si daca tot te amana, atunci inseamna ca nu te place.

| Nectarios a răspuns:

Drăgostea se manifestă în răbdare și înțelegerea celuilalt