| Mimiiiiiiiieuuu a întrebat:

De ce cand ma ia iubitul meu in brate si imi spune ca ma iubeste nu simt ca el chiar face asta?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te vrea doar la pat. Nu intotdeauna e vorba de iubire cand faci sex.

| Adry05 a răspuns:

Poate esti tu paranoica

| romeo78 a răspuns:

Pentru că este fals în declarații și te îmbrățișează cu silă!
Probabil, își umple timpul cu tine, speră să faceți ceva, dar nimic serios! Doar distracție și sex! Nimic mai mult!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca tu nu il iubesti cu adevarat.

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că nu îți inspiră încredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o face intr-un mod slab. poti simti ca face asta si un cãtel drãgãlas, dar din pãcate nu te excitã.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ar face-o intr-un mod tare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

S-o faca?
S-o transforme intr-o marioneta sexuala/non- sexuala. Nu-i tare e doar un mod masculin...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E de ajuns s-o țină in brațe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacã nu e chimie degeaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa zicem ca e

| Paul754880338 a răspuns:

Sa fie intuitia feminina, deocamdata intr-un stadiu incipient? Al saselea simt?
Oricum ar fi, da-i ascultare intuitie tale, nu o ignora si nu intreba "de ce?". Nu te grabi, dar fi precauta!

| Anca32 a răspuns:

Pt ca nu simte asta și ca îmbrățișarea lui este la fel de rece ca și vorbele lui!

| Anca32 a răspuns:

Este ca și când ai îmbrățișa un ghețar clar nu simți nimic

| pisciutza19 a răspuns:

Poate o face intr-un mod fals si din asta nu stiu ce sa zic.