| adriana1991 a întrebat:

Cu iubitul meu nu ma simt bine in pat dar ma iubeste sa raman cu el?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa schimbi patul si partenerul de viata

| AFR81 a răspuns:

Cumpara alt pat laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru AFR81):

Ce solutie simpla! Eleganta geniului! big grin

| AFR81 a răspuns (pentru SkyPilot):

rolling on the floor rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Pe canapea ați încercat?
Părerea mea e că, dacă te lasă să-ți cumperi niște jucării erotice (dildo, vibratoare) și eventual să se joace cu tine împreună, merită să îl păstrezi.
Altfel, dacă vă iubiți însă sexul e jalnic, relația nu va rezista prea mult timp.

| SkyPilot a răspuns:

Nu. Intr-o relatie patul este si el foarte important. Daca nu te face sa te simti bine, pe termen lung te vei simti din ce in ce mai frustrata pentru ceea ce iti lipseste si fie ca vei cauta in alta parte, fie ca vei deveni mai certareata. In ambele situatii este foarte probabil ca veti sfarsi prin a va desparti.
Plus ca nu ne spui lucrul cel mai important: TU il iubesti? Probabil ca nu prea, de asta ai si pus intrebarea happy

| Prezidentul a răspuns:

"Nu te tratează bine. Dacă nu te *** bine."

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Asta este decizia ta. Daca vrei un barbat sa te satisfaca, dar sa te trateze ca un gunoi ai tot dreptul. Discuta cu el si spune-i.

| Morrígu a răspuns:

Nu. Atâta timp cât întrebi o comunitate dacă să păstrezi relația, e limpede că nu există iubire din partea ta. Poate doar te-ai obișnuit cu el și nu merită să rămâi doar pentru că el te iubește.

| Dariuspopa a răspuns:

Daca-l iubesti si tu ramai cu el, daca nu asta e, viata merge inainte