| irina20 a întrebat:

De ce credeti ca practica anumite fete sexul anal?

Răspuns Câştigător
| pisicutsa a răspuns:

Eu cred că aia tot cu sex anal e full ***, oamenii au alcătuit şi aşa sex ca să mai fie ceva nou. Eu ca fată care nu a vaut aşa ceva(şi mai mult că nici nu voi avea) sunt contra la sexul anal, minet, şi alte tipuri de sex, decît cel care deacum este, şi e destul de cool.

Poate că cei care schimbă dintr-un sex în altul crede că va simţi ceva nou şi superb, înseamnă că aşa persoane nu cunosc multe în sex normal.

În sexul tradiţional poţi simte atîtea, cît nu vei simţi cu celelalte care şi plus la aia sunt neplăcute. Succes

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sincer nu ştiu. Strict din punctul meu de vedere mi se pare neigienic şi dureros atât pentru ea cât şi pentru el.
Şi-n plus... dacă există deja o gaură special concepută pentru asta, de ce să ne complicăm aşa de mult?!
Unele practică sexul anal pentru a-şi păstra virginitatea fizică (o prostie zic eu pentru că virtute este să ai ceva în cap nu bucata de piele numită himen intactă), altele practică sexul anal ca alternativă atunci când sunt la menstruaţie (dublu neigienic după părerea mea) şi există şi categoria de femei care-l practică din plăcere (nu comentez plăcerea omlui).
Mai există şi categoria de femei sado-masochiste care practică sexul anal doar ca să-l mulţumească pe iubit deşi eu înţeleg să practici o tehnică sexuală care-l ridică pe partener pe pereţi de plăcere iar tu să nu simţi nimic dar să practici o tehnică destul de complicată şi periculoasă pentru partener şi vag plăcută din care tu să ieşi cu dureri? Eu asta nu o pricep dar na... cine sunt eu să judec?

| Vizitiul a răspuns:

Pentru a prevenii o eventuala sarcina nedorita si din placere. Si pentru simplul fapt ca ne situam sub ramura bestiala.
Nici animalele nu fac ce facem noi (unii), terminat!

| catthshshshs a răspuns:

Cred ca din curiozitatea de a incerca ceva nou. Niciodata nu o sa fiu de acord cu asa ceva. (P. S. "credeti" se scrie de fapt "credeti")

| bluesky a răspuns:

Chiar nu inteleg thinking

poate din placere. poate pentru a satisface dorinta partenerului.

nu stiubig grin

| paramore a răspuns:

Sunt unele care fac numai sex oral si anal ca sa zica lumea ca sunt virgine:-&cand gasesc un prost si se culca cu el ala zice ''vai iubita mea era virgina'' dar de fapt...

| Frogie a răspuns:

Fiecare cu placerea lui. Poate unora le place sexul anal mai mult decat sexul normal. Eu cred ca este o decizie ce priveste pe fiecare in parte si nu ar trebui sa ne intereseze!

| seawolf a răspuns:

De placere

| ina88 a răspuns:

PRactica pentru placerea lor sau a partenerului sau a amandurora.

| Roberta00 a răspuns:

Pt ca se plictiseste in acel momentlaughing

| ma cheama cum ma cheama a răspuns:

Fiecare cu parerea lui!

| grab a răspuns:

Sunt si acolo terminatii nervoase care stimulate corect si absolut igienic aduc placere. Multi gasesc anusul mai stramt ca pasa, altii evita sarcina in perioada fertila sau pur si simplu domina femeia definitiv sexual in felul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa se stearga in fund! happy

este mai stramt... eu stiu thinking

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea nu-s femei, orice altceva sunt dar femei e foarte mult spus. sunt cu o categorie mai jos si decat cu*vele. Niste distruse, ceva de genul. Iar cei care isi doresc acest lucru cu ele sunt la fel.

| 1x3z a răspuns:

Pentru ca sa-si mareasca fundu laughing