| Lorenada a întrebat:

Ce credeti despre sexul anal... l-a incercat cineva?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La varste mici,este o anomalie sexuala,in incercarea ratata de a face sex,este o renuntare la propria demnitate si un motiv de a arata cu degetul pe una sau pe alta.
In relatii si perechi consacrate,unde exista maturitate,experienta si incredere reciproca, poate fi o noutate care nu trebuie neaparat incercata.
Depinde de conceptiile fiecaruia si de libertatatile lui din punct de vedere sexual, in relatie.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru greece12):

Desi sunt in mare parte de acord, nu chiar toti pustanii sunt atat de retardati sa arate cu degetu sau mai stiu eu ce. Iar sexul n-are nici-o legatura cu demnitatea unei persoane, decat daca e facut pe bani sau fortat ce dracu.

| greece12 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

La varste mici,baietii,in afara dimensiunilor,se lauda si cu sexul pe care il fac,cu diverse candidate,mai naive sau mai putin naive.
Ajunsi la stadiul sa se grozaveazca cu ispravile lor sexuale,intra in amanunte care pot pune o fata la zid,o dezbraca de orice demnitate si o fac de ras "in tot satul",la asta m-am referit mai exact.
Bineinteles ca fata,naiva sau proasta sau curioasa,nu-i va refuza o mica "favoare",nu?
Fara sa stie si fara sa se gandeasca la ziua urmatoare,pentru ca intotdeauna exista si maine!
Fara sa stie ca telefonul fara fir are multe urechi si pana "maine" va afla toata suflarea si va fi considerata o panarama,pe scurt.
De altfel,e cunoscut faptul ca femeile nu gandesc,cate ai vazut tu sa isi imagineze a doua zi dupa nunta? Toate viseaza doar voalul de mireasa,nu si ciorapii murdari de spalat, de dupa!
Oricum, ma bucur ca esti "in mare parte de acord".

| RetardedRacoons a răspuns (pentru greece12):

Da, dar sa predicam precautia nu paranoia. Nu de alta dar imi amintesc de prima mea dragoste cum a luat-o la fuga pe scari plangand cand i-am propus sa-mi faca oral, asta desi eu ii mancam cu patos scoica de 3 ori pe seara si nu ma simteam in nici-un caz umilit. Si ea auzise povesti d-astea cu machomeni iar eu om nevinovat si cu cele mai bune intentii a trebuit sa trag ponoasele ca sa o scap de ideile astea daunatoare.

| greece12 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Ghinionist pana la capat,vad!laughing
Bineinteles ca precautia, chiar daca frica pazeste bostanaria, cum zicea bunica mea!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E periculos. se transmit o gramada de boli. din cate am auzit e cam dureros. dupa un timp fata care o face anal se va scapa pe ea pentru ca anusul nu e atat de elastic ca vaginul. mie mi se pare o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui intrebarea asta ca si cind te-ai plictisit de atita sex obisnuit.Fiecare este propriul lui stapin.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si afla. Daca vrei sa stii ceva sigura trebuie sa experimentezi chiar tu.

| RetardedRacoons a răspuns:

In dos este cel mai sanatos. Le face pe femei mai docile si mai afectuoase.
Recomand pentru cei cu femei dracoase!

| NicoRobyn a răspuns:

Mai. Din punctul meu de vedere ( sunt baiat) Sexul ORAL si cel ANAL nu sunt cine stie ce MONSTROZITATI. Eu chiar recomand aceste chestii. Voi spuneti ca nu va place ca nu stiu ce.dar dupa ce o sa incercati o sa va placa. tongue

| lovelyanonim a răspuns:

Nu este mare chestietongue, putin dureros...