| marmotavorbareatza a întrebat:

De ce doare prima data cand faci sex si cat de tare doare?

Răspuns Câştigător
| NightShadows a răspuns:

Ai inauntru o pielita numita himen si acea pielita e ca o siguranta a virginitatii, cand himenul se rupe o sa te doara putin poate va curge si sange dar nu e ceva foarte dureros sau cu mult sange, asa am auzit si eu laughing inca nu am dezvirginat nici o fata laughing

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e chiar asa mare durere, chestia e sa fi excitata si baiatul sa fie tandru

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca se rupe o bucata de piele de aia doare.

| Denis777 a răspuns:

Imi dai it tau id tau?(dau lectii particulare)laughing

| leftside a răspuns:

Pentru ca iti arde curu' de aia doare ..acum mars!

| marmotavorbareatza explică (pentru leftside):

Jet jeg!

| leftside a răspuns (pentru marmotavorbareatza):

Mars infecto!

| marmotavorbareatza explică (pentru leftside):

Infact esti u javra!

| leftside a răspuns (pentru marmotavorbareatza):

laughing Invata sa scrii analfabeta distrusa.

| marmotavorbareatza explică (pentru leftside):

Du-te naibii de prost ..cacat imputit ce esti!

| leftside a răspuns (pentru marmotavorbareatza):

Ma pis pe tine de analfabeta jegoasa, hai ca te-ai facut destul de ras. vorbeste singura panarama.

| EcstasyDubstep a răspuns:

Durerea se poate masura in "doli", unitate de masura pentru durere corpul uman suporta pana la 42 doli (durere) exceptand nasterea cand ajunge pe la 54 doli(Mult peste maxima de 42, exhivalentul a 20 oase rupte simultan)

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

Pentru ca peninsu atunci cand atinge vaginu se protuce o exxtorsiune de raze gama in care soarele apune la tine in pi2da si asa o sa trasnpir ai inteles... FunDa?

| TinkerbellSelena a răspuns:

Doare deoarece ti se rupe himenul. Durerea difera de la o fata la alta in functie de elasticitatea himenului.

| Deea235 a răspuns:

Depinde de fiecare organism, durerea nu e la fel la toate.Si mai ales depinde si cat de atent si tandru este cu tine cel cu care o faci.Conteaza f mult sa fii cat mai relaxata si nu te mai gandi la durere.