| أحب_دينيسا_أحب_ديني_1984 a întrebat:

De ce dupa 6 minute dupa ce termin masturbarea penisul meu se ingroasa enorm, e ca un balon... E prima oara cand ma masturvez si nici sperma nu curge cat sa ma masturbez sa curga? Si de ce se ingroasa?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca il freci, de-aia se umfla. Asta nu se intampla dupa un raport sexual.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este ceva ciudat si anormal ceea ce se intampla cu penisul tau dupa terminarea masturbarii si din acest motiv raspunsul corect si autorizat il vei primi doar de la medicul urolog care iti va examina "jucaria". Sanatate!