| saby26 a întrebat:

De ce dupa fiecare contact sexual ma dor ovarele si burta jos pe mijloc de nu imi mai trebuie cate 1 saptamana. iubitul meu este chiar ff dotat oare de asta? si in timpul actului am dureri simt ca imi rupe tot in mine. dar imi e rusine sa ii spun. ce sa fac sa vb cu el dar si ce sa ii spun sa n-o mai bage toata atunci ce placere va mai avea?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

In cazul in care deranjeaza lungimea penisului se folesesc inele pentru a impiedica penetrarea asa adanca!

| LikeNobodyElse a răspuns:

Pai poate esti racita jos? straight face sauuuu daca te deranjeaza " dotarile " lui spune`i sa te ia mai usor in timpul actului sexual. discuta cu el.laughing nu trebuie s o bage p toata ca sa aiba placere.tongue.trebuie sastiue cum sa te ia. spune-i k nu are de ce sa se supere.

| jorjache a răspuns:

Tu te plângi ca e prea mare, altele ca e prea mica