| ionut201625 a întrebat:

De ce ejaculez dupa 2 ore iar cateodata deloc? e normal sau anormal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul intretinerii sexului pot interveni anumite situatii care sa influenteze momentul de producere a ejacularii. Timpul dintre momentul inceperii sexului si terminarea acestuia, depinde de starea ta psihica, fizica, gradul de excitare indus de atractivitatea si placerea oferita de femeie, etc, toate aceste aspecte pot influenta si concura ca factori determinanti in provocarea si producerea unei ejaculari mai rapide, mai tarzii sau sa "moara" subit.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te-ai excitat suficient

| ionut201625 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Posibil si chestia asta... poate se straduieste mai mult data viitoare!

| Emilian65 a răspuns:

Este ceva anormal ce spui tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu ejaculezi tataie laughing

| ionut201625 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine greu....decat dupa doua secunde de treaba!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionut201625):

Si mai bine deloc decat de tot? happy