| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand dorm cateodata ejaculez in somn fara sa vreau?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se numeste polutie nocturna si este normala la adolescenti, inainte de inceperea vietii sexuale. E un fel de "antrenament" al organismului.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Se numesc vise umedehappy si sunt normale!

| Floreenofficial a răspuns:

E ceva normal, nu-ti fa griji.winking

| daniDeeDee a răspuns:

Trebuie sa te "golesti"winking

| seawolf a răspuns:

Se mai intampla dupa perioade lungi (sau mai scurte) de abstinenta si gandul la scene fierbinti inainte de somn happy

| lacrimi a răspuns:

Ai polutii, se intampla multora. O sa se rareasca, sau o sa dispara complet, daca eviti revistele, filmele, si alte lucruri cu caracter erotic sau obscen.

| SnicK a răspuns:

Mai in termeni Normali.
Acelea se numesc "Nopti albe"

| Fllly a răspuns:

Da...laughing
ai vise cu scene de dragoste?

| 334499 a răspuns:

Te gandesti prea mult la xxx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ejacularile nocturne sunt ceva normal si sanatos in adolescenta. Se intampla din cand in cand, e o modalitate a organismului de a elimina sperma produsa si neeliminata prin contact sexual sau masturbare. Asa ca fii bucuros ca se intampla, asa poti sti ca "instalatia" ta functioneaza si este sanatoasa. Mult noroc si incearca sa te mai informezi cu privire la corpul tau la pubertate (chiar si despre cel al fetelor, te va ajuta )

| alex18 a răspuns:

Da vorba lu triluliu89... da sa stii ca sh mie mi s-a intamplat...
Deoarece cred ca ai prea multa S... a adica nu stiu... mai bine zis ai inceput viata sexuala?

| iepuras_6984 a răspuns:

Vise umedelaughing

| greerus a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel cateodata cand dorm nu stiu ce se intampla nu am spus la nimeni stiu doar eu va rog dk stiti raspundeti-mi si mie mersi?