| Mr.Sex a întrebat:

De ce fetele virgine nu vor sa faca sex?

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Pentru ca in general se tem de prima "partida" si doresc sa o faca cu persoana potrivita big grin in care au incredere tongue

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca vor ca prima data sa fie ceva deosebit. Le e teama sa nu dea peste unul care sa faca misto de ele si sa le considere doar o partida. Ele pun pret pe sentimente inainte de toate, nu vor sa fie tratate ca o bucata de carne. Mai e si problema traditionalismului, a rusinii fata de sex. Cu siguranta ca vor sa faca asta si se gandesc de multe ori cum ar fi doar ca isi doresc sa fie ceva special prima oara.

| Hmmmm a răspuns:

Dar cine a zis ca nu vrea sa faca sex? pate ca vrea dar ii e frica, poate ca o opreste ceva... dc nu o intrebi p ea direct chestia asta?

| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca nu vor sa-ti dea tie satisfactie laughing) oricum o tipa cand vrea, o sa o faca.

| shtephie a răspuns:

Fetele virgine tzin foarte mult la virginitatea lor si nu vor sa se daruiasca oricui.

| rebeca a răspuns:

Pai tu esti Mr.Sex si nu sti big grin? Pentru ca vor sa ramana virgine.Nu e destul de logic? Pentru ca nu simt inca nevoia sa o faca, nu sunt curioase.

| Laurici :x a răspuns:

Pentru ca nu vor happy au ceva si nu vor sa piarda sau pte le e frica sad durerea o simt ele nu tuwinking asa ca sh unu la mana intr-o relatie sexul nu e ttul ci iubirea ...doi la picior ce te face sa crezi ca e mai misto sa faci sex decat dragoste? mie mi se pare mult mai frumos sa faci dragoste. dar tu esti -mr sex- asa ca pentru tine aia e important eu st -miss love- fiecare cu parerea lui :X :X

| JustMe a răspuns:

Pentru fete e importanat acea "prima oara", asa ca ele cauta pe cineva cu care sa nu regrete ca au facut-o.Deci ele vor sa isi pastreze virginitatea pana gasesc baiatul potrivit.

| Georgiana_4310 a răspuns:

Salut! Iti spun eu de ce.Nu pentru ca ar tine la virginitate, pentru ca nu-i ceva sfant.Ci pur si simplu din teama de necunoscut.

| Aimee_7045 a răspuns:

D. le "Mr. Sex" nu e vorba de faptul ca fetele virgine nu vor sa faca sex ci de faptul ca nu vor sa faca cu oricinewinking si oricand, inocenta asta si puritatea sunt printre cele mai amri comori ale noastre, si nu ne gandim sa renuntam usor la ela, si poate pentru ca voi nu-s titi sa fiti destul de convingatoribatting eyelashes dar cel mai mult ne e frica de DURERE, pentru ca suntem constiente ca voi nu o sa aveti grija de noi si va respingem, pentru ca avem nevoie sa fim intelese, si nu resusim sa intelegem cum voi puteti sa va ganditi nuami la sex, nici animalele nu sunt asalaughing pentru ca oricat ati zice voi ca o sa fiti blanzi stim ca o data ce o sa prindeti gustul nu o sa va mai puteti stapani iar durerea o mancam noi x(x(x( si cel mai important motiv NU VREM SA FACEM SEX, mai ales prima data VREM SA FACEM DRAGOSTE, cand vei intelege diferenta dintre dragoste si sex mai vorbimwinking

| madalinaaa89 a răspuns:

U ar trebui sa stii raspunsul de vreme ce esti Mr.Sex!
Insa,''pentru a nu muri prost'' cum se zice iti voi spune ca mai exista(din fericire) si fete cu capul pe umeri, care nu gandesc: "primul sosit, primul servit''
Poate vor sa gaseasca persoana care sa le demonstreze ca le merita, nu persoana care sa le impuna sa faca doar sex.
Iar pentru cultura ta generala, Mr.Sex, sexul reprezinta o alta forma de manifestare a iubirii, o forma mai presus de toate.Cu alte cuvinte, sexul este binevenit atunci cand i-ai demonstrat iubitei prin toate mijloacele posibile cat de mult o iubesti, nemairamanand de facut decat...sexbig grin

| max_4494 a răspuns:

In general din teama de necunoscut.Si apoi chiar crezi ca nu vor?

| bkmad a răspuns:

Asa e georgikaa

| SEAL a răspuns:

Pentru ca nu stiu cum e

| AlinaAndreea21 a răspuns:

Deoarece tzin la virginitatea lor.sa fii virgina e un lucru minunat. te mandresticu asta.si fetele vor sa o aiba pana cand gasesc persosns potrivita. da na.unele.sunt mai proaste.

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

? cum adica? ar trebui sa fi mai exp[licit si unele sunt destepte si nu se lasa pe mana tuturor prostilor asa de repede daca chiar vrei sa faci sex cu o pustoaica nici sa nu te gandesti trebuie sa gasesti una cu capul in nori si care nu are ce face si care e curioasa caci este timp destul sa-ti incepi viata sexuala pe la 20 23 26 de ani ai tot timpul in fata nu are rost sa pui o asa intrebare este evident unele fete pe la 13 14 sau `15 poate chiar si 16 nici macar nu stiu de vagin sau sex na mai inapoiate dar nu este timpul de asta nu vror sau mai ales cele care fac si sunt pe stop le-a venit problema poate se vad cu vreun copil desigur daca nu se protejeaza insa ele virginile nu vror sa faca sex pentru ca sunt destepte si nu vror sasi inceapa viata sexuala de acum gandeste-te putin funda ca ma doare mana de la atata scris si la cat t-i-am explicat kiss?

| Mr.Sex explică:

Prostii

| Mr.Sex explică:

Mult. Nu cred ca reusesc sa dezvirginez si eu pe cineva. crying

| Mr.Sex explică:

Dea. Topic closed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfaii da la tine numai asta conteaza? u ai o relatie cu o fata doar pentru sex? naspa de tine. dar sa stii ca exista baieti care stiu ce inseamna cu adevarat iubirea si nu numai de astia ca tine cu minte de"copchil idiot" ce se gandeste doar la sex.sa stii ca fata nu e o jucarie a voastra.esti un mare idiot domnule :'Mr sex"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu-s proaste, mr animal planet. de ce saracia sa fortezi lucrurile, pentru cine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta e pusa ca sa fie pusa; fara cap si fara coada. virgine sunt si fetele la 12 ani.
probabil vorbesti despre fetele care au ajuns la varsta la care isi pot incepe viata sexuala
atunci cand vor gasi pe cineva cu care ele vor sa faca sex te asigur ca vor face. totul are un inceput
daca tu vrei sa te culci cu cineva, iar fata respectiva nu vrea, nu este pentru ca e virgina ci pentru ca nu te vrea pe tine. si daca nu ar mai fi virgina probabil nu ar vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vor sa-si sparga vuvuzelalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu