| ForYouu a întrebat:

De ce il iubiti pe acel EL?

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Atunci cand iubirea e pe bune, NU exista motive. Nu poti descrie de ce iubesti un om. Pentru ca e intelegator, ca e iubitor, ca ar incredere in tine...asta poate caracteriza multe persoane pentru care nu ai nici cea mai mica urma de sentiment.
Deci, in mod normal, la intrebarea asta raspunsul este : pur si simplu pentru ca....asa a fost sa fie.

| Mussette a răspuns:

Cine e pentru tine "acel EL"?
Trebuie si el iubit, nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah ok, pentru ca vreau sa fiu cu un prozator si prozatorul acela esti tu, pentru ca il citezi pe marx si vreau sa progresam impreuna, pentru ca mama o sa te placa foarte mult, pentru ca esti foarte atent cu mine, pentru ca ma faci sa cant, pentru ca ma faci sa ma simt plictisitoare si responsabila cu tine, pentru ca esti frumos, fiecare bucatica de piele si fiecare bucatica de vis, imi faci viata mai usoara, pentru ca daca vrem putem avea intercursuri cu sufletele, pentru ca esti mai frumos si mai important decat crezi, pentru ca sunt o virgina si nu stiu sa conduc, pentru ca esti plin de adevaruri, pentru ca stii sa fii mai rafinat decat altii, pentru ca esti o parte din viata mea, pentru ca iti pasa de ce simt cand sunt obosit, pentru ca ne putem dona organele impreuna nu avem nevoie de ele, pentru ca vorbim tot timpul, pentru ca vreau sa fiu familia ta si singura pe care o suni daca ai avut o zi proasta, vreau sa fiu cea care sa termine de invatat cu tine weekendurile, pentru ca asculti him, pentru ca ma ajuti sa trec peste tot fara sa condamni zionismul, pentru ca imi plac prajiturile si sucul de mango, pentru ca esti dramatic, pentru ca ne iubim

| gingergirl1 a răspuns:

Pentru ca...e el happy laughing
Il iubesc pentru ca desi ma enerveaza, ma scoate din minti, ma face geloasa reuseste sa ma intoarca la el laughing il iubesc pentru ca mi-a fost alaturi si a avut incredere in mine happy
Mda, mie somn laughing tongue

| Me01 a răspuns:

Pentru mine e perfect acel EL