| anonim_4396 a întrebat:

Ce iubiți cel mai mult la voi?

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Tocmai aici ai pus intrebarea, honey? era mai bine la S/F, ca na, iubirea constituie o filozofie intr-un fel.
ideea e ca fiecare trebuie sa se iubeasca pe el insusi.
nu am de gand sa ma laud, si sa fac o intreaga lista cu ceea ce iubesc la mine, dar un lucru pe care il ador e faptul ca pot sa mananc orice si nu ma ingras laughing cu toate ca asta se va schimba in timp, dar na, prezentul e important.
legat de aspectul psihologic, fiecare are acel ceva care-l face placut, chiar si defectele fac o persoana interesanta.
nu cred ca e raspunsul potrivit, pe care il asteptai, dar asta cred eu.

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

Având în vedere cum se interpretează iubirea, implicit iubirea față de sine, de puștanii ăștia, am zis că ar fi o categorie potrivită, mai în spiritul TPU și-al societății.
Nu așteptam un anumit răspuns.

| Vizitiul a răspuns:

Cand m-am indragostit de mine insumi, am realizat ca ma iubesc intrutotul. Si nu am regrete!

| JeSa a răspuns:

Dar nu pot spune - in mod precis - ca as iubi ceva la mine, ci, mai degraba - pot spune ca - 'imi place' - pe ici, pe colo cate ceva la mine, nah, ca tot omul..., - insa, in mod magistral, imi place sa ofer / daruiesc, sau sa ''iubesc'', decat sa ma iubesc.

| Chauderitza a răspuns:

Bunakiss
Eu cel mai mult imi iubesc caracterul
Tu?happy

| DeeaMarry a răspuns:

Ochii happy

| BebeStrumf a răspuns:

Spontaneitateahappy.

| Coccco a răspuns:

Nu prea pot sa iti spun ce iubesc la mine pentru ca este foarte greu sa vorbesti sau sa te descrii. Eu zic ca sunt foarte generoasa si sunt sociabila.
Nu stiu ce iubesc oamenii la mine dar am sa-i intreb si am sa revin maine cu alt raspunshappyhee hee
:*

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Pf, n-ai văzut şi tu că micuţa aşteaptă un răspuns de la tine?!(@chauderitza)

Ce iubesc cel mai mult la mine. Uh, am nevoie de o oglindă, să mă uit prin ea şi să-mi văd ego-ul. Când o să-l văd, o să te anunţ.
Şi, crecă mereu mi-a plăcut la mine faptul că pot să debitez cu uşurinţă. Oricine poate s-o facă.