| Chimilica a întrebat:

De ce inca sunt geloasa pe fostul? Daca il pupa vreo prietena de-a mea sau orice fata sunt geloasa. Eu simt ca nu-l mai iubesc, da nu inteleg. Cateva pareri pls. Funda, vot.

Răspuns Câştigător
| VanillaSyringe a răspuns:

Nu neaparat ca inca il iubesti, dar esti geloasa pentru ca nu mai esti tu gen pe primul` loc laughing...crede`ma tongue

4 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Pt că încă mai ţi la el deşi nu crezi. Inima are secrete f. mari tongue

T.

| Pissy a răspuns:

Inca il iubesti dar nu vrei sa recunosti, altfel nu mai erai geloasa. happy

| Dudăăăă a răspuns:

E imposibil sa nu-l mai iubesti.
Iar daca,sa zicem ca nu il mai iubesti,unele sentimente inca mai raman vii, gen cele de apartenenta, gelozie.
Ar fi bine sa intorci pricirea si sa nu te mai uiti la momentul cand se pupa cu altele.
Succeeeeeeees :*

Răspuns utilizator avertizat