| Céline7 a întrebat:

Fostul ma face geloasa dar stiu ca are deja o prietena dar ma face geloasa cu altele ce poate insemna asta? I-am scris dar nu vrea sa-mi raspunda desi e mereu online, ce sa fac? Inca il mai iubescsad

Răspuns Câştigător
| LauraLauraAlexandra a răspuns:

Inseamna ca inca se gandeste la tine si nu vrea sa-ti recunoasca asta.

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Ii spui ca te deranjeaza si te face sa suferi happy

| Yubareatza a răspuns:

AUZI sai faci in ciuda? nu rezolvi nimic cel mai bine e sa nu mai fi atent la el si sa fi fericita cu prieteni tai el vrea sa te faca sa suferi te crede mai slaba big grin funda

| gospodaruluizza a răspuns:

Poate ca ar trebui sa-i faci si uh in ciuda sa vezi ca toti se prind asawinking