| piti_2627 a întrebat:

De ce isi da drumu partenerul meu asa de repede drumu desi nu e prima oara iar noi obisnuim sa o facem des?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De la coana Manuela.
Sau preludiul este mult prea lung.
Se rezolvă în circa 6 -12 luni, cu colaborarea partenerei lui sexuale.

| harciog a răspuns:

Ptr ca a face sex in draci se compune din mai multe numere iar voi faceti doar primul numar, atit.Nu o fi prima data de cind faceti dar ia lasa-l sa-ti dea citeva numere la rind.Vezi sa ai comprese cu apa rece la tine.

| WooLove a răspuns:

Se excita repede atunci. incerca si al 2, 3 - lea numar poate atunci o sa simti si tu ceva, ca na doar din cauza asta ai pus si intrebarea asta tongue

| craniul a răspuns:

Ce sigibatting eyelashes? o faci cu mine si te satisfac pe masura?

| Ghost a răspuns:

O fi vreun sula bleaga

| LeMad a răspuns:

Ce inseamna repede?
posibil ejaculare precoce!
schimba stilul
preia tu conducerea
aplica ruperi de ritm in timpul actului!

| piti_2627 explică:

Pai facem 2 -3 nr si e la fellaughing cateodata se si inmoaiecrying laughing