| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place sa va si casatoriti cu partenerul cu care ati facut dragoste pentru prima oara?

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sigur, ar fi deosebit de frumos! Mai ales daca si pentru el as fi tot prima.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, chiar daca ma iubea si se purta cum trebuie nu e persoana pe care as vrea sa o vad in fiecare dimineata langa mine. Ca de casatorie nici nu mai pomenesc, n-am nevoie de acte.

| OaiaNinjalău a răspuns:

Eu una sunt de moda veche si m-as casatorii cu cel iubit si apoi as face dragoste prima oara! :3

| AmaToaRea a răspuns (pentru OaiaNinjalău):

Eu eram de moda veche in privinta varstei la care sa iti incepi viata sexuala si am inceput-o la 17 ani dupa 1an si jumatate de relatie fiind virgina ...trebuia sa mai astept big grin dar ne-am casatorit si avem si o bebelusa deci dragostea exista indiferent de varsta

| Andrada0025 a răspuns:

I hope so...