| daniel_3185 a întrebat:

De ce le este rusine fetelor sa recunoasca ca se masturbeaza? cine are ceva idei?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Everybody does it... but nobody talks about it! laughing
asa sunt unele fete.cu toate ca mi se pare aiurea cand le aud pe unele ca ele nu... dar le respect decizia de a se ascunde dupa deget laughing

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ca fetele sunt discrete cu viata lor sexuala!
Si unele chiar nu s-au masturbat vreodata!

lolita
| lolita a răspuns:

Mie nu imi este rusine sa recunosc, prefer sa spun chestia asata decat sa se creadca ca-mi insel barbatul.

| nicol20 a răspuns:

Poate nu fac poate au pe cineva langa ele

| VodkaCoca a răspuns:

Eu recunosc am incercat odata, dar nu am simtit nimic, prefer sa astept sa fac dragoste decat sa stau sa ma masturbez, prefer sa ma abtzin, in primul rand chiar nu simt nevoia sa ma masturbez ca am incercat atunci si nu am simtit nimic laughing

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Unele nu recunosc de rusine, insa unele chiar nu simt nevoia de masturbare.

| Ana a răspuns:

Poate ca unele chiar nu s-au masturbat dar majoritatea fetelor nu zic pentru ca sunt mai timide, pudice...etc big grin

| demon a răspuns:

Pentru ca fetele nu se masturbeaza daca chiar le traba obtin poate femeile casatorite cand ii plecat sotul lor mai mult timp

| zuzulici a răspuns:

Pentru ca fetele sunt mai pudice, mai sensibile...la voi baietii e mai simplu, ceva normal, dar la noi fetele e mai complicat, suntem putin mai 'pentru noi' asa...tongue

| dulcica1 a răspuns:

- e ceva anormal pentru o fata. ( in sine) :p
- Se simt jignite

| ciupanezu7 a răspuns:

Buna intrebare! Eu krd ca din cauza timiditati.Cunosk si eu multi baieti care nu vor sa recunoask acest lucru, sau alti care spun "daa, odata dar mai de mult." laughing

| andreea_1337 a răspuns:

Pentru ca unora li se pare stupid si s-ar putea sa isi bata joc de ele, asa ca e mai bine sa taca si facawinkingdaca ma intelegi ce vreau sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ce te-ar incalzi sa stii asta, mai Vasile? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, ce la,, compatimesti``! Unde ai vazut tu aceasta rusine? Acum 10 ani? Doar pe site, cate intrebari legate de masturbare au pus fetele!

| ally21allycb a răspuns:

Auzi pupimik da u te masturbezi laughing