| PandaCrusher a întrebat:

De ce le plac barbatilor sanii atat de mult?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Barbatii sunt inebuniti dupa sani fie ca sunt mari, mici acestia sunt atrasi deoarece ei nu au.
Mai mult ii atrag mameleoanele(sfarcurile)
Atunci cand un barbat atinge sanii unei femei, ii saruta mameleoanele degaja un fel de '' parfum '' (miros) care nu se simte insa cunva acest miros stimuleaza creierul masculin iar acestor le place sa isi petreaca mult timp acolo.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că-i atrag, este cel mai sexi loc vizibil la prima vedere, ei indică femininitate!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Nu stiu sincer. laughing Presupun ca intrebarea era pentru barbati.Ies in evidenta.Si pe fete neputand sa le vada in sutien decat la strand sau la mare, le creste curiozitatea, mai ales daca e una cu sanii foarte mari.

| Razvan a răspuns:

Pentru ca sunt moi şi calzibig grin

Abh
| Abh a răspuns:

Totul porneste de cand sunt bebelusi, toti copiii se nasc cu reflexul suptului, iar la barbati aceasta dragoste pentru sani persista toata viata.

| Silvia a răspuns:

Nu pot să îmi dau seama rolling on the floor.

| xxdd a răspuns:

Sincer. nu stiu thinking

din cate am auzit pe la ei. au zis "noi nu avem asa ceva. pentru noi sunt locuri noi care trebuie descoperite si e ca o provocare pentru noi".

baietii silly

| AndrogynBeauty a răspuns:

Se pare că ar fi un complex născut în copilărie, când sugeau la sânul mamei, coroborat cu ataşamentul (specific şi puternic masculin) faţă de mamă. E o teorie...multe dintre evenimentele şi emoţiile trăite în copilărie devin extrem de importante la adolescenţă/maturitate.

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai nah nu stiu se simt bine cand ii ating. poate de asta:X:*

| PredatoR a răspuns:

Imi plac, dar nu stiu sa explic de ce, ca si cum ai pune intrebarea "De ce iti place viata?" altceva nu-mi trece prin mintethinking pai probabil pentru. ca noi nu avembig grin

| SEAL a răspuns:

Mie nu imi plac atat de mult aia mari

| cccristi a răspuns:

Am văzut cândva la TV o teorie legată de problema asta. Teoria spune că atunci când strămoşii omului au trecut la mersul biped organele genitale ale femelei au fost practic ascunse vederii. Aşa că femelele aveau nevoie de alt mod de a atrage atenţia masculilor. Omul este singurul mamifer la care femelele au glandele mamare „hipertrofiate" chiar şi atunci când nu lactează. Cu alte cuvinte: se pare că suntem „programaţi" genetic pentru a răspunde la aşa ceva.

PS: ştiu că nu este o explicaţie prea… romantică.

| Papusik_4304 a răspuns:

Vor sai atinga mai ales daca nu sunt acoperiti iar daca sunt mari se excita mai repede numai cand ii vad depinde de baiat acumbig grinbig grin de preferintebig grinbig grin

| Impossibl3 a răspuns:

Pentru ca sanii sunt aproape cele mai dorite lucruri din corpul unei femei. dc barbatul nu se joaca cu altceva in afara de sanii fetei.si pentru ca fetele se exita f tare in momentul in care un barbat le atinge sanii ii pipaie ii mangaie ii saruta etcbig grin

| cosmin_6815 a răspuns:

Se joaca cu ei in special cu cei mari

| asdfqw a răspuns:

Probabil pentru ca ei nu au laughing)

| helen1932 a răspuns:

Pentru ca barbatii simt nevoia mereu sa puna mana pe ceva rotundhee hee... Banuiesc. Sunt fata. laughing

| vasiluc a răspuns:

Deoarece le place sa tina in mana ceea ce nu au!