| tristetesupararesuferinta2013 a întrebat:

Heyy,le plac barbatilor si femeile cu sanii foarte mici? De ce? Astapt raspunsuri chiar si de la domni. Dau fundita :*

16 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Iubita mea are sani foarte mici, mie imi place la nebunie de ea asa, nu conteaza marimea sanilor. Sa stii ca si ea s-a simtit complexata o vreme de chestia asta. S-a gandit chiar ca o sa ma piarda pentru ca o sa ma uit la alta cu sani mai mari dar s-a inselat, s-a convins singura ca o plac asa cum e. O sa fii complexata si tu o vreme dar daca stii sa-l iubesti va aprecia mai mult asta decat nr sutienului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru mine, daca vorbim strict sexual fundul conteaza, nici nu imi pasa cum sunt sanii. prefer oricand o femeie cu sanii mici dar senzuali decat o femeie cu sani mari

| ριтιq a răspuns:

Eu nu vreau sa umblu cu una pe strada si sa fie cocosata din cauza sanilor

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, sunt bărbaţi la care le plac femeile cu sânii mici!

"Gusturile NU se discută", aşa cum spunea şi @Azµre.

Eu, spre exemplu, le PREFER pe cele cu sânii MICI!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns (pentru bursuc001):

Bursuc! Ești de-al meu! Și eu tot pe cele cu sânii mici le prefer!

| bursuc001 a răspuns (pentru Azµre):

winking

| Azµre a răspuns:

Sigur că da. La urma urmei gusturile nu se discută.
Sunt bărbați care preferă sâni mari și sunt bărbați care preferă sâni mici, același lucru și cu forma fizică sunt bărbați care vor fete plinuțe și bărbai care vor fete slabe.

| h3r a răspuns:

Și mici, bineînțeles, însă totuși să aibă pe ce pune mâna.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Depinde de persoană.
Unora nu, unora da.
O zi bună!

| Cristiann25 a răspuns:

Eu le prefer pe cele cu sanii mari dar nu conteaza daca iubesti pe cineva atat acest aspect! Te pup!

| sayWhaaat a răspuns:

Eu unul ma uit in principal la fata, apoi la picioare, sanii mai putin ma intereseaza happy

| sensualus a răspuns:

Aha...da de ce ii vezi u foarte mici?!happy

| justHISgirl a răspuns:

Si eu am sanii nu tocmai mari, relativi sa spun, un timp chiar am fost complexata din cauza asta. dupa o discutie cu iubitul meu am inteles un singur lucru ca el ma place asa cum sunt si ca baietii in general au doar 2 variante:
1.sani mari si un colac de salvare mai jos, pentru ca in mare parte in sani este grasime, si grasimea nu poti alege unde s-o pozitionezi la piept, sau mai jos
2.sani normali, draguti sa incapa in mana, si o talie exceptionala
Eu personal optez pentru a doua varianta.

| Girly111 a răspuns (pentru justHISgirl):

Poti sa ai sani foarte mari si o talie de viespe, dar poti fi grasa si fara sa ai sani mari.

| justHISgirl a răspuns (pentru Girly111):

Nu neg faptul asta, am repovestit doar discutia cu iubitul meu, in care el sa zicem incerca sa ma linisteasca si sa ma convinga ca la mine totul e bine.Sunt oameni diferiti, e si logic ca nu-i putem lua cu o lopata pe toti.

| AleexaIoana a răspuns:

Evident ca le plac...nici eu nu am sanii mari iar prietenul meu nu are nimic impotriva, spune ca e mai bine asa pentru ca sunt tari si nici nu se lasa...acum depinde de fiecare.