| anonim_4396 a întrebat:

De ce le place fetelor sa se indragosteasca?

10 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Pn ca fetele sint cele care viseaza, care cred in printul pe cal alb! Pn ca sint feminine, minunate, parfumate!

| Mihaic93 a răspuns:

Si ce-ai vrea sa faca? Sa se sinucida?! Ce intrebare cretina.

| Mihaic93 a răspuns:

Si daca stiai ca-i cretina de ce ai mai pus-o? N-aveai ce face? Alt raspuns n-am gasit pentru ea! Pur si simplu e cretina! Raspunde-ti tu la intrebare daca esti atat de geniu.

| Lavu a răspuns:

Intrebarea e ciudata vrei motiv sau de ce fel de baieti le place?

| Monik_6267 a răspuns:

Cred ca fiecarei persoane ii place sa fie indragostita atata timp cat dragostea este reciproca. Atunci cand suntem indragostiti suntem mai veseli, mai bucurosi de viata si am vrea ca acest sentiment sa dureze vesnic.

| cristinutzik a răspuns:

Mie nu imi place:-

| viiooVe a răspuns:

Dragostea nu e ceva din care vrem sa facem o cariera.Ne indragostim pur si simplu.Sunt sigura ca si tu te-ai indragostit dar nu vrei sa recunosti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu cred ca le place.Asta sta in natura noastra ca oameni si, cu parere de rau, te anunt chestia este valabila nu numai la fete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FAITH raspunsul tau debordeaza de inteligenta, intr-adevar.
eu cand am pus intrebarea mi-am asumat ca poate fi cretina, dar tu daca nu accepti cretinismul de ce te exprimi in acelasi fel? tu ai ales sa raspunzi.
imi place sa cred in capacitatea oamenilor de a sintetiza o intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza-ma ca imi place sa aud si ce mai au altii de spus si nu mi se pare ca le stiu eu pe toate.
nu ma consider un geniu pentru ca stiu ca nu sunt.
acum ce vrei sa ma apuc sa fac o dizertatie despre iubire sa inteleaga toata lumea despre ce vorbesc?
pur si simplu sunt anumite lucruri care nu inteleg de ce alegem sa le facem cand rezultatul nu e deloc cel care ne asteptam sa fie.
ce sa fac? sa ma apuc sa ma lamentez, sa ma plang pe 50 de pagini, sa imi povestesc intreaga viata ca sa se inteleaga de ce am ajuns sa pun intrebarea asta?
am vrut pur si simplu sa aud niste opinii obiective care sa nu fie influentate de nu stiu ce situatii lacrimogene.