| anonim_4396 a întrebat:

buna ce le place fetelor la un baiat adica ce trebuie sa aiba un baiat ca o fata sa se indragosteasca de el?

Răspuns Câştigător
| catalina_2916 a răspuns:

Un aspect fizic placut, sa fie respectos, cu simtul umorului si sa stie cum s-o faca sa se simta bine in preajma luiwinking

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Bun simț, respect, sinceritate!

| facepalmlol a răspuns:

Creier.

| ghinionistul112 a răspuns:

Sa fie un baiat serios, sincer si cu bunul-simt! si cu suflet curat si sa nu alerge dupa avere!

| Krueger a răspuns:

Money happy

| JustOneLife a răspuns:

Simtul umorului.

| MihayAndrey a răspuns:

Pentru dragoste adevarata trebuie sa fii tu. Adica original, si se va indragostii de tine nu de o "imagine" a ta.

| TaviCompany a răspuns:

Nu se stie toate fete vor altceva.Fa asa daca fata de care iti place are facebook fa-ti un facebook de fata si bagate in vorba cu ea si la un moment dat ii zici. Auzi fata mie imi place la un baiat.....etc dar tie ce iti place si o sa ii zica si uh trebuie macar sa te aproprii de ce a zis ea ....Bafta si funda daca vr?