| Woon a întrebat:

Ce le plac fetelor cel mai mult la baieti? Adica sa le placa mult incat sa se indragosteasca de tine...

Răspuns Câştigător
| Alexia2568 a răspuns:

Buna! Eu zic ca ar trebui sa ii aduci flori, cadouri, sa ai simtul umorului dezvoltat, sa ii stai aproape tot timpul, fie ca e bine, fie ca e rau. Dar cel mai important ar trebui sa aveti chestii in comun si las-o pe ea sa vorbeasca tot timpul. Tu taci si asculta ca sa stii daca este fata potrivita pentru tine. funda?

11 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Caracterul happy trebuie sa fie respectuos, sensibil, cu capul pe umeri. Cel putin eu asta prefer nu smecherasii plini de bani.

| KnowEverything a răspuns (pentru Cosmiinna):

Aham. Sigur. Si eu m-am dat vara asta cu sania pe un curcubeu in timp ce eram pe un unicorn care era la randul lui pe un urs de pluș care avea ochii de ciocolata si era umplut cu vanilie.

| Cosmiinna a răspuns (pentru KnowEverything):

Nu ti'am cerut parerea amice

| iflirius a răspuns:

Personalitatea, simțul umorului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Personal pe mine ma intereseaza mult CARACTERUL unui OM.
Restul mai retusezi pe ici pe colo.
Caracterul face mult, sa fie un om de caracter.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portofelul, fizicul, personalitatea

| MissJJ a răspuns:

Atentie,o fata e coplesita cand un baiat e foarte atent cu ea.Insa trebuie sa stii cand sa oferi atentia asta, pentru ca risti ca ea sa se plictiseasca.Pe langa asta mai e sinceritatea, simtul umorului.

| AlaDyn172 a răspuns:

Sa iesi cu ea.
Sa ii faci cadouri.
Sa vorbesti cu ea.

| lorii2bl a răspuns:

Personalitatea, simtul umorului, amabilitatea si micile surprize care sa arate ca se gandeste la tine happy e asa de frumos! happy

| sergii a răspuns:

Incearca sa le faci cadourii, atentii de care sa se bucure`! sa isi gasesca flori in banca la scoala, la intalnire sa ii duci flori, un ursulet si chestii de astea, adica pe mine asa ma kucerit aktualul si deja tine de 9 luni`!happy Funda? puppy dog eyes

| Woon explică:

Multumesc la fiecare pentru raspunsurile pe care le-am primit vas da fiecarora o funda dar din pacate se poate doar 1, si mersi inca o data m-ati ajutat mult.