| edwarddragos a întrebat:

De ce ma excit foarte repede

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai un exces de hormoni si iti lipseste puterea de concentrare.
Fa mai mult sport,apeleaza la autosatisfacere si incearca exercitiile Kegel, pentru barbati, te vor ajuta foarte mult.
http://www.apropo.ro/......at-2748701
Invata sa fii stapanul organismului tau, poti!:)

15 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Eh, ai apetit mare pentru sex, cauta-ti prietena si rupe patu cu ea big grin si o sa te calmezi incet incet big grin

| edwarddragos explică (pentru Mann02):

Crede-ma ca am facut si asta si tot asa este...

| Mann02 a răspuns (pentru edwarddragos):

Continua sa rupi patul cu ea big grin pana te obisnuiesti, probabil ca suferi putin de hipersensibilitate si atunci e normal sa te exciti repede, poti reduce asta cu sex regulat (cand ai ocazia de 4 ori pe zi sau mai mult ) big grin

| adytzaPtk a răspuns:

Pur si simplu. de-aia big grin nu stiu ce sa zic laughing

| 334499 a răspuns:

Ca faci prea multa laba si te gandesti prea mult la sexwinking si n-ai avut prietena ..sau ai hormonii foarte jucausi ca esti tanarhappy cautati o fata si o rezolviwinking

| MiculAlex a răspuns:

O laba la vremea ei, mai buna decat 10 femei succes

| veritasaga87 a răspuns:

Cand se intampla asta, gandeste-te la ganduri ce pot opri excitatia... cum ar fi cartofii sau babe dezbracate...succes

| anonim_4396 a răspuns (pentru veritasaga87):

Esti tare omule. cartofi sau babe dezbracate. am ras pe rupte. mai vino cu chestii din astea. noroc

| veritasaga87 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing mersi

| goldenskank a răspuns:

Creca de la vremea asta nasoala.Cu siguranta

| Stellinha a răspuns:

Sunt asa multe intrebari la care este greu sa dai raspuns.ca de exemplu " de ce esti prost?!big grindc nu ai nici putin din substantza cenushie in creeerul tau micut ca galbenushul oului?!big grin de ce?

| IonuţR1995 a răspuns (pentru Stellinha):

Stellinha, oricine de pe acest site are libertatea sa intrebe ceva atata timp cat corespunde categoriei si atata timp cat nu este "duma", faptul ca il jignesti mai mult te autocaracterizezi (fara suparare), mai bine daca tot ai postat ajuta-l cu un raspuns in cazul in care poti si vrei. Daca nu lasa baiatu in pace, are si el o curiozitate.

| iloveyoututza a răspuns:

Alex da esti prost mai baete big grin big grin
nu trebuie nici o laba, trebuie o fata iubita tare.,! si un sex nebun. eaca ce o sa ajute!

| MiculAlex a răspuns (pentru iloveyoututza):

Te oferi tu? daca ai facut propunerea inseamna ca ai si o oferta. ps primesti si binuri de masa sau vouchere cadou? sau oferta de criza plata in rate doar cu buletinul