| Laurretta a întrebat:

De ce mi-a venit menstruatia cu 9 zile inainte? trebuia sa-mi vina pe 17. care ar putea sa fie cauza? e ceva normal?
p. s. luna trecuta am avut foarte putin.

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Pai depinde ce varsta ai
Daca esti la inceput, adica abia ti a venit menstruatia, este ceva normal pentru ca la inceput iti vine neregulat dar cu timpul iti va veni regulat

3 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Luna trecuta am avut aceiasi problema. Imi venise prea devreme. Am trecut cu vederea. Daca se mai intampla odata ma duc la doctor happy

| DjBl3ndar a răspuns:

Pai da este ceva normal, pai dace esti pe la inceput iti va veni neregulat. Si eu am avut acceasi problema. Dar nu-ti fa griji. Sper ca te-am ajutat. Bafta! Daca ai nevoie de ceva intra pe id-ul meu poly_poket_m

| clauu_4912 a răspuns:

Pai poate esti gravida laughing) rolling on the floorwinking