| anonim_4396 a întrebat:

De ce multi barbati apeleaza la prostituate, chiar daca sunt casatoriti si de ce nu se tem de boli venerice.

Răspuns Câştigător
| DeeaBrunetika a răspuns:

Cu alea pot sa faca ce nu fac cu sotiile acasa. Isi pot indeplini fantezii, etc. Si trebui sa fii idiot sa o faci fara prezervativ cu una care s-a mai culcat cu inca 1000 laughing

9 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Pentru că multe dintre femei, după ce se căsătoresc, uită să mai fie iubitele bărbaților cu care s-au căsătorit. Sunt ocupate să fie mame, femei de carieră, gospodine. Multe din ele nu se mai îngrijesc, lasă păr pe unde nu trebuie, se îngrașă, devin neatente cu soțul... Tu, dacă iubitul tău ar deveni neatent cu tine și ar fi neîngrijit și ar mirosi urât... ai mai face ceva cu el? Iaca, de asta preferă bărbații riscul unei boli venerice. Măcar primesc ceva în schimb. Ceva ce nevestele uită să mai ofere.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De cele mai multe ori nevestele nu accepta ce accepta o prostituata. Intruadevar, sunt multi idioti care nu se gandesc la consecinte.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dorinta de aventura, de inedit, satisfacerea unor fantezii, din cauza rutinei cotidiene. Cei cu o minima educatie sexuala vor folosi obligatoriu prezervatvul.

| minrest a răspuns:

Nu sunt multi.

| Lawliet14 a răspuns:

Pentru ca nu au contactat inca o boala venerica.

| anonim_4396 explică (pentru Lawliet14):

Am citit ca in Spania au aparut niste chiloti tip prezervativ pe care le poarta prostituatele si sunt incolori pentru a se evita contactul cu pielea barbatului in zona genitala si barbatul obligatoriu foloseste prezervativul si astfel nu mai exista risc de BTS.

| Ralf1971 a răspuns (pentru Lawliet14):

Este raspunsul perfect.

Răspuns utilizator avertizat
| vioricavio a răspuns:

De obicei pentru ca spun ei, cu o prostituata pot face ce nu fac cu sotiile acasa.Si ar fi chiar idioti sa nu se protejeze cu un prezervativ happy