| KingOoO a întrebat:

De ce nu ar vrea o femeie sa vorbeasca de fostele relatii, inclusiv de ce s-au terminat?

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca nu e treaba ta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate nu vor sa isi aduca aminte de lucruri care nu au fost ok

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca femeile au bun simt si nu-si expun niciodata intimitatile la prietene, cum fac golanii, cocalarii si prostii.
Mai sunt putini barbati adevarati, cu bun simt si educatie care nici ei nu vor spune niciodata despre relatiile lor intime, pentru ca asa ceva nu este de comentat intre prieteni.

| dullcat a răspuns:

E o decizie personala care ar trebui respectata si atat.

| Hyperion7 a răspuns:

Pentru că nu vor să le judeci trecutul, probabil

| VoidEternal a răspuns:

Probabil de frică să nu fie judecată.

| carevaescu a răspuns:

De fapt până recent era tabu să vorbești despre fostele relații

Eu sunt de părere că este de prost gust să divulgi din viața privată a unui om.

Și mai de prost gust este să insiști să ți se spună

| Ilovedinero a răspuns:

Pai de exemplu tu esti impreuna cu cineva, ai incredere in persoana aia, ii spui chestii personale, o iubesti.Ti-ar placea ca dupa ce se desparte de tine sa stie jumate de oras ce chiloti aveai pe tine? A fost, s-a terminat.Nu mai vorbim despre asta.

| MariaJust a răspuns:

Pentru ca asa este etic.