| Chimilica a întrebat:

De ce nu imi gasesc perechea potrivita? Sunt baieti care ma plac dar eu nu. Adica eu sunt genul de persoana care daca nu-mi place un baiat nu pot sa stau cu el, nu-mi place sa profit de om. Iar baietii pe care ii plac au prietena sau nu ma plac. Baiatul care il plac are prietena, oricum nu e ceva serios, dar cum as putea sa ii atrag atentia? Puteti sa-mi lasa-ti un id, sa va dau o poza sa spune-ti o parere. Multumesc anticipat, pupici, funda.

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Cand te ast mai putin atunci va ajunge ziua cand fei putea fi fericita! te gandesti mereu ca vrei sa ai prieten poate d aia te simti asa!
nu are rost sa t gandesti la cineva care are prietena! cred ca nici tie nu ti-ar face placere ca cineva sa incerce sa s bage in relatzia ta!

| BlueHusky a răspuns:

Poate nu cauti unde trebuie...

| play4girls a răspuns:

Wtf!? id. poze...****. daca iti pace tie ce dracu conteaza parerea altora? normal ca poti sa il ai si sai atragi atentia, dar se vede ca eti inca prea mica pentru a intelege.in fine... punete mai mult in valoare(si nu ma refer la haine firmate si porcarii de genu)! e un sfat.bafta

| Dolodolo a răspuns:

Da mi poza pe id ul : flowbz@ymail.com. te astept sa mi fac o parere ca sa ti o spun. pa. si astept fundita. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-o vei gasi. Daca ai dat pana acum de baieti care nu ti-au placut pana acum,nu inseamna ca asa va fi toata viata.Daca baiatul pe care il placi are prietena,cred ca ar fi mai bine sa stai in banca ta. Nu trebuie sa incerci sa-i atragi atentia atata timp cat el are prietena. Daca te va place (daca are prietena,nu prea cred), va veni el singur la tine. Daca vrei id-ul, ti-l las intr-un mesaj privat.

| IoNuTzZz14 a răspuns:

Da-mi id tau printr-un mesaj pe TPU!