| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa scot sunete atunci cand fac sex?

20 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate pentru ca ei nu-i place fa diezul care-l produci, si ti-a lipit scotch pe vorbitoare?! sau esti atat de dornic sa imiti, sau sa impresionezi, incat... nu-ti iese! nu uita ca fiecare suntem altfel... fii mai relax!

| psiholoaga a răspuns:

Nu stiu... Ai gura ocupata? Vin de la sine gemetele si sunetele. Mai depinde si de partener. Oricum, nu iti lua ca etalon vedetele porno. Exagereaza, un act sexual obisnuit nu e chiar asa de... urlator.

| carminaburana43 a răspuns:

Eu am facut sex cu destui barbati...sincer si nu prea scot barbatii sunete ...decit f. rarasta se intimpla doar cam la incheierea actului sexual daca le-a fost bine...si si atunci doar on oftat de usurare...cam atit...

| Pho3nix a răspuns:

Frate, dar esti animal ca sa scoti sunete? laughing. Daca te mai aud si vecinii o sa zica ''uite-i si pe astia, iar fac sex''. laughing
Cel mai bine e in liniste.winking

| buburuzAndreea a răspuns:

Ba poti, ia sa incerci! Cand esti singura fa niste probe si vezi cum suna, ca sa nu te simti penibil. Mie mi se pare sexy un geamat mic.

| Psihoyounger a răspuns:

laughing dar dc sascoti sunete?

by Psihoyounger

| Encore a răspuns:

Daca faci sex oral e greu sa scoti sunete... nu prea ai pe unde in fine... Daca esti baiat nu e panica nici eu nu scot sunete cand fac sex...

| M.J. a răspuns:

Poi sunetele le scoti ca asa simti sau ca iti place, nu e ca vrei sau nu sa le scoti... ce chestie

| hashe86 a răspuns:

Esti mut(a)!
de unde sa stim noi?!
intrebarea ta cum de a reusit sa fie aprobata, ai dat spagahee hee

| MisterKat a răspuns:

Esti pe "mute" da volumul mai tare! Tipa ca si idioatele/temeblii alea/aia din filmele alea...

| Guitarlove a răspuns:

Esti pe silent [ silentios ] rolling on the floor

| nitro99 a răspuns:

Nu esti la teatru sa scoti sunete.lasa-te cuprins(a) de val si fie ce-o fi..crezi ca daca ai auzit pe cineva ca spunea "..moama ce sunete a scos aia/ala cand..." este si adevarat.
totul trebuie sa vina da la sine. relaxeaza-te..sexul nu e o materie de la scoalahappy

| adi a răspuns:

Pentru ca nu ai o senzatie suficient de puternica.

| sese a răspuns:

Mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ce fel de sunetebatting eyelashes o sa vina de la tine laughing daca esti baiat
nu esti balena sa skotzi sunete laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoate-ti caisa din gura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De ce trebuie să scoți sunete? Vrei să te audă și vecinii și să te mai trezești și cu mascații peste tine, chipurile sechestrare de persoane?
În surdină este cel mai plăcut.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti silentioasa ca o masina de spalat noua.laughingrolling on the floor

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ori esti ragusita, ori ai gura prea ocupata thinking

| MagicHead a răspuns:

Mananca un pian sa vezi sunete pe urma rolling on the floor))