| Mariaaaavev a întrebat:

De ce oare aceste pretinse domnisoare care spun ca au ramas insarcinate si erau virgine nu au ajuns la stiri? Domnisoara din Dorohoi nu era chiar virgina cand a ramas graviduta. Am vazut recent pe un site legat de sanatate cum o fata vorbea de sarcina. Ea cica a ramas insarcinata si era virgina. Ca sa faca avort a trebuit sa o dezvirgineze la avort medicul.Ea nu apare la stiri? Cum de aceste fete nu sunt in atentia presei? Poate pentru ca nu exista? Hmmm, virgina gravida...stiu,se poate.dar trebuie sa fii foarte ghinionista happy plus ca trebuie sa te joci mult si bine ca sa ramai. Sper ca nu am suparat pe nimeni cu aceasta intrebare...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sperma poate fi introdusa in vagin fara ca macar penisul sa fie prin apropiere. Se pare ca nici tu si nici denysse94 nu ati auzit de fertilizarea in vitro adica prin introducerea spermei in vagin in mod cu totul normal. Este suficient ca baiatul sa ejaculeze si spema sa ajunga pe degetele lui sau a fetei si prin masturbare adica printr-o nevinovata si absolut banala "degetica", sperma sa ajunga in vagin in perioada fertila aciclului menstrual. Nimic spectaculos si cu atat mai putin senzational incat un asemenea caz sa apara in presa sau la stirile RomaniaTV. laughing rolling on the floor

7 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Te intreb eu pe tine: De ce sa ajunga asa ceva la stiri?
Tu consideri ca e normal sa apara asa ceva la stiri?
Nu-i de mirare de ce suntem cel mai prost popor din U.E si crede-ma ca televizorul are o mare vina in toata chestia asta.

| RAY a răspuns:

Traim intr-o tara sfanta minuni de astea poate ca se intampla

| Necunoscut112 a răspuns:

Se crează confuzii în privinţa termenului de "virginitate". Atât timp cât penisul a intrat cât de puţin în vagin, dispare virginitatea, indiferent că himenul rămâne intact. Aşadar se poate să ramai gravidă şi himenul să fie la locul lui, în schimb povestirile alea cum că există posibilitatea să rămâi însărcinată în piscină, în cadă, de pe prosop etc. sunt mituri.

| Mariaaaavev explică (pentru Necunoscut112):

Ele pretind ca n-a intrat nici mcar un cm. E posibil? happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

La fertilizare in vitro apelează femeile mature care au încercat cel puţin 2 ani de zile să rămână gravide şi n-au reuşit, nu virginele.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Necunoscut112):

Prin raspunsul ce la-am dat ar raspuns de fapt la umatoarele intrebari : 1. ),, ...domnisoare care spun ca au ramas insarcinate si erau virgine nu au ajuns la stiri?" si 2. ),, Ea cica a ramas insarcinata si era virgina. Ca sa faca avort a trebuit sa o dezvirgineze la avort medicul."" Am explicat ca o sarcina se poate naste printr-o simpla masturbare mai neatenta a unei vete virgine cu niste degete pe careexista sperma proaspata. iar cu aceasta noua afirmatie ai reusit din nou sa ma innebunesti laughing rolling on the floor,, La fertilizare in vitro apelează femeile mature care au încercat cel puţin 2 ani de zile să rămână gravide şi n-au reuşit, nu virginele."" Ai auzit de fobia denumita,, misandrie"" dar de,, lesbianism""? fiindca presupun ca habar nu ai ca si femeile din aceste 2 categorii unele chiar foarte tinere doresc sa aiba copii si fiindca manifesta repulsie si aversiune fata de sexul opus pot sa devina mame si sa procreeze doar prin inseminare artificiala. Si te asigur ca majoritatea misandrelor si lesbienelor SUNT VIRGINE in momentul inseminarii lor. Inainte de a mai scrie prostii si aberatii te sfatuiesc sa-ti verifici cunstintele in privinta problemei respective, si sa raspunzi numai atunci cand esti absolut sigura ca nu scoti o noua,, perla"" imbecila. big grin

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mariaaaavev):

Sperma poate fi introdusa in vagin fara ca macar penisul sa fie prin apropiere. Se pare ca nici tu si nici denysse94 nu ati auzit de fertilizarea in vitro adica prin introducerea spermei in vagin in mod cu totul normal. Este suficient ca baiatul sa ejaculeze si spema sa ajunga pe degetele lui sau a fetei si prin masturbare adica printr-o nevinovata si absolut banala "degetica", sperma sa ajunga in vagin in perioada fertila aciclului menstrual. Nimic spectaculos si cu atat mai putin senzational incat un asemenea caz sa apara in presa sau la stirile RomaniaTV. laughing rolling on the floor

| DaniAdrian a răspuns:

Ehh...vor putina atentie, se plictisesclaughing