| Magda20 a întrebat:

De ce se excită băieții atunci când își ating partenerele în zonele intime? Ce satisfacție au ei dacă fac așa ceva?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu esti asexuala, asa ca nu poti intelege nici daca o fata iti raspunde ce simte cand face sex

| Magda20 explică (pentru RAY):

Măicuță în devenire laughing

| RAY a răspuns (pentru Magda20):

De ce nu-i spui si lui ca esti asexuala?

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca efectiv NU au posibilitatea sa vada in mod real ceea ce este ascuns vederii (de lenjeria intima, fusta/pantaloni), prin pipairea si/sau mangaierea labiilor si a clitorisului incearca sa-si faca o imagine cu privire la aspectul si eventuala pilozitate a pasaricii respective. Si in plus doresc sa simta daca si cat este de umeda pasarica fiindca acest aspect reprezinta un imdiciu foarte precis privind nivelul de excitare a partenerei. Satisfactia devine maxima daca fata accepta ca degetul/degetele sa fie introduse in vagin chiar daca de multe ori o asemenea experienta le poate deveni ''fatala'' din cauza ca nivelul excitatiei resimtite devine extrema si prin asta ajung la satisfactia finala, extrema, dorita. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Satisfactia este foarte mare.

| Plato a răspuns:

Tot nu-ti da pace prietenul? laughing

| Magda20 explică (pentru Plato):

Ba da, s-a potolit laughing acum am eu o curiozitate

| ForeverAlone97 a răspuns:

Decât să-ți tot ții prietenul pe uscat, mai bine lasă-l. Nu-i mai pierde timpul fără rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce satisfactie sa ai când bagi mâna/nasul la pasarica si poate si miroase a peste? Satisfactie au când ea sare pe el fara nici o ezitare, un sex oral cu mult scuipat de se prelinge, zgomotos de se ineaca cu ea in gurã. Si multe alte chestii ciudate. Dar care sunt pentru curve.

| OrdanKarris a răspuns:

Auzi, adu-l pe prietenul asta al tau pe TPU ca vreau sa discut cateva aspecte cu dansul. Spune-i sa-si faca un cont, sa intre aici. Am sa-l luminez putin.

| Eduard196 a răspuns:

Asa suntem facuti. Sa simtim placere maxima sa facem asta. Daca nu am simti placere sa facem asta, probabil ca nici voi nu ati avea parte de sex adevarat cu noi pentru ca ati vrea sa va atingem iar pe noi nu ne-ar interesa

| bvzmsam a răspuns:

Sunt baiat si cand ii fac sex oral iubitului meu simt o placere, mai ales cand isi da drumu' in gura mea sau pe fata. Pur si simplu este o placere.

| 19Martinel98 a răspuns:

Tu nu esti baiat. Habar n-ai cum e sa atingi o femeie, sa-i simti mirosul acela placut, sa ii mangai parul si pielea aceea fina, sa-i strangi sanii si fundul in mana, sa bagi degetul sau juniorul in "pestera" aceea calduta si umeda, sa te tina im brate sau sa adoarma pe pieptul tau, facandu-te sa te simti important pentru ea. Acestea sunt niste senzatii unice in lume. Si voi femeile nu veti aprecia niciodata o femeie precum o fac barbatii.
Daca vrei sa iti traduc ce am vrut sa zic uite mai jos traducerea:

C***( gen ba frate sau bro, etc), tate, cur, pasarica, cum sa nu-ti placa.