| BambiSd a întrebat:

Baietii, ce parere aveti despre alunitele din zonele intime ale fetelor? Raspunsurile voastre o sa ajute mult.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Dece iti faci atatea griji pentru o alunita intr-o zona "intima"?
Sa nu crezi ca un barbat o sa stea sa te examineze mult inainte sa se apuce de treaba, si daca observa, nu cred ca o sa-l intereseze prea mult alunita cat o sa-l intereseze "obiectul muncii"...
Deh, asa suntem noi, niste "animale" si nu prea aveti voi femeile ce sa ne faceti tongue

2 răspunsuri:
| TwiXXXie a răspuns:

Nu am intalnit pana acum asa ceva la o fata, hmmm cred ca mi s-ar parea sexy big grin

| FantomStyle a răspuns:

Sa stii ca unora dintre noi chiar le plac alunitele. Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji. Si oricum, cum a zis si MenInShadow, niciun barbat nu sta sa examineze cand trece la treaba laughing.