| ShowTim3 a întrebat:

De ce sunt atatea intrebari despre tema? Adica mereu gasesc pe aici intrebari de compuneri? ce legatura are romana cu sexul? va excita virgulele?
Naiba sunteti chiar atat de batuti unii dintre voi incat nu puteti sa ii spuneti profei ca va durut fix in pu0a de tema? sau ca nu ati stiut?
Asta nu e site de facut teme, alea le faci tu scopul lor nu e se le faci ca prostul, e sa gandesti ce faci in ele, daca vrei sa le faci (nu stiu ce fel de copil ar vrea sa faca teme cand se poate juca couter strike ) degeaba le faci daca le faci de la altcineva si decat transcrii happy Va rog nu mai postati teme :
Si ca sa nu fiu injurat ca am pus intrebarea (opinia ) pe alta categoriewinking va excita virgulele? >:

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

You make my day, ShowTim3!
rolling on the floorrolling on the floor

| blueangel99 a răspuns:

LoL.rolling on the floor
Eu nu am făcut asta.Îmi fac mereu temele. Şi plomit să nu fac d'astea puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

Penale fazele alea:
-,, vă excită virgulele?''
-,, va durut fix in **** de tema''

Răspuns utilizator avertizat
| goodbyee a răspuns:

Lasa-i ma, ca-s mici. tongue

| goodbyee a răspuns:

Macar au bunul simt sa nu se duca cu temele nefacute la scoala si ne mai intreaba pe noi ce si cum. tongue Deci este si o parte buna in toata chestia asta.

| anonima20 a răspuns:

Mda.toti asteapta sa le faca cineva temele.ca ei is prea prosti sa gandeaska.si tare faca cu,, va excita virgulele,,winking.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu tine. laughing