| dirtydancer700 a întrebat:

De ce sunt atrase fetele la un băiat? Și cum pot sa cunosc mai multe fete?

Răspuns Câştigător
| raducatalin22 a răspuns:

Pai avem asa, cunosc un numar destul de mare de fete, pe care le-am intalnit prin alti prietenii, de exemplu doar printr-un amic am cunoscut alte 15 persoane noi, un alt exemplu ar fi... daca vezi o fata de care iti place in mall/parc/ etc, sa iti iei inima in dinti si sa mergi la ea cu tupeu( gandesti asa, "NU AM NIMIC DE PIERDUT, DOAR DE CASTIGAT") la inceput putina vrajeala, iar dupa le arati ce baiat bun esti.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar aspectul fizicul poate cauza atracția, integreazate intr-un grup social

| alina2k18 a răspuns:

Depinde de fatawinking unele sunt atrase de fizic, altele de comportament/atitudine/inteligentawinking
Unde sa cunosti mai multe fete... pai in parc, la sala de sport laughing la biblioteca, la terase, pe plaja, la mall, pe strada.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

De plinatatea portofelului si a contului bancar.winking

| aumih16 a răspuns:

Pai sunt atrase de baieti musculosi! asta daca vine vorba de sex dragoste! sa o aiba belita! etc! ce vrei asa functioneaza lucrurile in ziua de astazi! numai e cum era odata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De personalitate, cine esti ca persoanã trebuie sa dai "click" sa fiti pe aceeasi lungime de undã.
Iesind oriunde iti Face placere, in timpul tau liber.

| anamaria82726 a răspuns:

Pai nu poti cunoaste fete doar mergand pe strada.ori abordezi o fata pe Facebook, sau iesi cu grupul de prieteni a unui prieten(sigur vor fi si fete), sau prin scoala, la sala....sunt multe variante.
La general nu stiu ce prefera fetele, dar iti spun ce prefer eu ca fata
Fizic, sa fie mai inalt decat mine, sa arate ingrijit, sa fie puternic, dar sa nu fie plin de muschi
La comportament, normal sa nu ma insele si sa nu fie nesimtit cu mine
Si calitati. cele pe care le vrea oricine, sa fie inteligent, atent...