| fetitaaaduuuuullllceeeeeee a întrebat:

De ce sunt indiferenti barbatii? cum se pot schimba

13 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Acum depinde si de barbat si depinde si de femeia langa care sta.
Daca nu primeste dragoste si intelegere de la persoana care e langa el iti dai seama ca exact la fel va reactiona si el si va fi indiferent la ce se va intampla cu ea, dar asta nu e regula mai sunt si barbati care pur si simplu nu le pasa oricata atentie sau dragoste ar primi de la persoana iubita si sunt indiferenti fata de ea.
Acum depinde de tine cum iti alegi iubitul si cata atentie/intelegere/dragoste o sa ii oferi

| RainboyDash a răspuns:

Nu suntem indiferenti. Simtim si noi exact ca voi, doar ca nu aratam. Sau poate ca in unele cazuri chiar nu ne pasa. Depinde de situatie

| Bubulin4ik a răspuns:

Pentru ca le dam noi motive, sau pentru ca sunt prosti!

| DarkTheory a răspuns:

Pentru ca voi ne faceti sa fim asa!

| Azµre a răspuns:

De proști happy Lipsa celor 7 ani de acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite ceva aici mai concret,
http://www.beautytips.ro/......-o-relatie
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt indiferenti, nu iubesc. Doar cand iubesc.

| Voidwithin a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei, da se pot inlocui cu altii.

| e1xtz a răspuns:

Lasa ca nici unul cicalitor, posesiv, gelos nu e mai de soi...ai s avezi tu cand o sa mai crestihappy

| tr3ig a răspuns:

Pentru ca asa ne faceti voiwinking voi credeti ca toata lumea vi se cuvine voua si noi nu avem nici un dreptwinking nu stiti sa raspundeti la "mesajele" noastre sau poate din orgoliu nu vreti sa o facetiwinking toate astea sunt din cauza voastrawinking

| IREros a răspuns:

Dar de ce ai tu impresia ca i-ai cunoscut pe toti, si toti sunt indiferenti? Doar pentru ca esti atrasa numai de astfel de barbati nu cred ca problema este la noi, problema este la tine, ar trebui sa ii alegi pe alte criterii? cauta alt fel? etc? Crede-ma nici un barbat nu e indiferent atunci cand iubeste, numai nemultumuri vad, una se plange ca e posesiv si gelos, alta ca e gelos, pana la urma ce vreti?laughing

| simonafrumoasa a răspuns:

Se pot schimba doar cu inima fetei potrivite.

| Niku95 a răspuns:

Simplu pentru ca ar aceeasi parere despre femei cred ca vor doar sa-si bata joc