| fetitaaaduuuuullllceeeeeee a întrebat:

De ce sunt barbatii de felul lor mai reci mai indiferenti? cum sa le dai de cap sa ii faci sa fie alt fel?

Răspuns Câştigător
| BlackOldSun a răspuns:

Barbatii tind cam 80% sa analizeze logic lucrurile asa e creierul format ei la femeie e invers e mai mult creierul emotional care guverneaza! dar nu se respecta la toti dintre noi asta pentru ca suntem totusi diferiti! eu cared ca o fata din experienta, vrea un baiat care sa o faca sa simta cu intreg sufletul si trupul emotii nu sa auda povesti si totusi sa fie un barbat cu caracter si personalitate care are viata lui care face o femeie parte din ea sa ii ofere si din partea sensibila ea preferand sa fie si putenic dar si afectiv emotional!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu le dai, îi iubești, iubirea îi schimbă!

| h3r a răspuns:

Nu sunt indiferenți, ci nu are cine pune mâna pe ei...

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Nu sunt asa, sau nu sunt toti, nu stiu, cert e doar ca ei nu stau prea bine la capitolul " exprimarea sentimentelor" laughing nu poti "sa le dai de cap ". nu sunt obiecte de uz casnic laughing

| Anonymous95 a răspuns:

L-ai nimerit tu pe cel gresit. Oricum...cam majoritatea barbatilor de astazi sunt asa. Iar cei care pun suflet si se implica [,] cu toata inima lor si isi dau silinta sunt luati in bataie de joc si sunt transformati de acele fete care nu ii merita in razbunatori. Apoi le schimba ca pe sosete happy.