| anonima_2511 a întrebat:

De ce toata lumea inseala? nu mai sunt cupluri fericite, ce s-a intamplat cu noi? stie cineva raspunsul?

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna nu stiu si eu ma intreb sad nu stiu poate ca dorinta d ceva nou este vinasad

orkm mai sunt si cupluri fercite sa stii care se iubesc cu adv doar ca rar gasestisad

bafta

| wildthing a răspuns:

Pentru ca omul, prin constructie, nu-i un animal monogam.
Singurul lucru care ne poate impiedica sa inselam e dragostea si de multe ori nici macar ea. Dar dragostea nu dureaza o vesnicie.

| lola a răspuns:

Da, mai sunt cupluri fericite si din fericire sunt intr-unul dintre acestea.In ianuarie facem 3 ani si ma simt mai bine ca in prima zi.
P.S.comunicarea si increderea este cheiahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Angel_5977 a răspuns:

Pt ca, cauta in alta parte ce nu ii ofera persoana de langa el.

| Codrutsa a răspuns:

Sincer! toti si toate au aere. asta e. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io de exemplu nu am putut niciodata sa insel un baiathappy nu m. a lasat inimalaughing sa nu ranescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RUTINA, cred ca asta omoara totul, desi unele persoane se simt implinite cu ea