| NutellaFinettiHomeAlone a întrebat:

De ce un baiat refuza o relatie de genul friends with benefits?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca pur si simplu este prost din moment ce refuza ceva oferit gratuit. De prost ce e. big grin

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca nu il atragi sexual, omul nu vrea asa ceva, poate a suferit in trecut si vrea sa se fereasca de dezamagiri, e asexual

| mihai69 a răspuns:

- e gay
- e virgin și vrea să rămână așa
- e fraier
- o combinație dintre cele de mai sus.

| NutellaFinettiHomeAlone explică (pentru mihai69):

Nu e gay
E aproape virgin... laughing
Da, e fraier si le spune baietilor ca ii este rusine ca nu stie ce sa imi faca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de motivele care le-a spus Mihai mai sus, poate nu esti destul de frumoasa pentru el.

| AlexCristi97 a răspuns:

Pentru ca nu-i interesat de tipa aia, nu-l atrage... Nu toti baietii sunt disperati dupa p****.

| BuffaloxD a răspuns:

Sau poate tine la fata aia și își dorește ceva mai mult decât prieteni cu beneficii

| NutellaFinettiHomeAlone explică (pentru BuffaloxD):

Nu cred. Mi-a spus ca vrea sa acumulam experienta... si l-am intrebat daca doar atat si apoi a spus ca nu are rost sa ma minta.