| Alex16rebel a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie de genul friends with benefits? Funda pentru cel mai bun raspuns si vot pentru restul

4 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Bună.
nu am o părere extraordinară despre chestia asta. Mi se pare că satisface nevoia animalică de sex și doar atât. Mi se pare periculos pentru că sexul, plăcerea fizică are darul de a crea și sentimente și în genul ăsta de relații sentimentele se rănesc mereu. Cred că sexul trebuie să însemne dragoste.

| NatureSelf a răspuns:

Adica cum ar fi cel mai bun raspuns? Nu exista in ziua de azi sa ai un prieten fara ca el sa vrea ceva de la tine. ori te tine de fraier, ori iti trage teapa la greu. deci, prieteni pentru beneficiu, desigur.

| Mann02 a răspuns:

In ziua de azi e ok happy

| DeeaMarry a răspuns:

Relatie imorala, fara urma de respect pentru propria persoana si fara frica de Dumnezeu!