| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele femei casatorite pretind sa fie singure pe Facebook?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa poata flirta cu altii, ori ca sa-si faca un amant, ori pentru ca sunt despartite de sot si nu au legalizat inca divortul, samd.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, numarul barbatilor care afirma ca sunt singuri pe FB sau alte site-rui de socializarea, este de foarte mare, comparata cu al femeilor, pentru ca ei au mai multa libertate si timp, ca sa insele.
Dupa munca, o femeie merge acasa la copilasi, sa gateasca, spele, sa faca curat, lectii cu copii si asa mai departe.
Foarte rar se intampla sa iasa odata la cateva luni, cu un barbat, daca se incumeta cumva sa riste o aventura.
Pe cand barbatul, dupa munca, se opreste la crasma cu prietenii ori merge cu amanta la sexuiala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca au de gand sa-si insele sotul. Bineinteles... virtual. In prima faza. laughing

| Goete a răspuns:

Or fi doar femeile asa?

| Bozgi200 a răspuns:

Pentru ca poate nu ai habar cum să îl folosească ┐(‘~`winking