| LanguageMaster a întrebat:

De ce unele fete au sâni foarte mari, deși sunt slabe?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca asa a fost programat sa fie forma si marimea sanilor pe baza informatiei genetice transmise de cromozomii existenti in structura ADN -ului ei.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Genetica, bat-o vina. In caz ca nu au silicoane.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca să întrebi tu.

| RAY a răspuns:

Tine de genetica

| mihai69 a răspuns:

Au băut mult lapte când erau mici.

| Andreeush a răspuns:

Fiindcă fiecare fată e diferită.

| Sofer a răspuns:

E dar de la Dumnezeu. Ah ce frumos.

| Eireann a răspuns:

E un factor genetic si un factor hormonal. Unele fete descopera da sanii au crescut dupa ce au inceput sa ia anticonceptionale. Acum e posibil sa nu fie reali, un implant mamar nu e asa scump cum se crede, pana si persoanele cu venituri modeste isi pot permite.

| llleo a răspuns:

Aia e constructia lor. e cat se poate de clar.

| CinevaCuCeva a răspuns:

Trimite-i o poză cu un test de sarcină pozitiv pe Mess sau altceva și spune-i că este tată.