| iwannabeperfect a întrebat:

Ce sa fac sa am sani mai mari? daca ma ingras ajuta cu ceva?
sunt complexata fizic, in clasa mea toate fetele 9chiar si cele slabe, foarte slabe) toate fetele au sanii mari (undeva pe la cupa C) iar eu sunt singura cu sanii mici. m-am saturat sa fiu luata la misto pe seama asta si sa le aud pe fete cum spun :"doamne, n-ai sani deloc" "abia da ca ai si tu sani " "pe langa tine sunt siliconata" etc va rog ajutati-ma! am 16 ani si trei luni. ce sa fac sa am si eu sani mari?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Multe femei au sanii mici pentru tot restul vietii, asa esti tu, o sa te mai dezvolti oricum.
Daca te ingrijoreaza, vorbeste cu u medic, ar fi indicat.
Te pup!

| Laura927 a răspuns:

Stii nu toate suntem"binecuvantate" cu asa ceva, mie miau crescut sanii la 17 pana la 21, si sunt fericita cu un C,dar un secret pe care il au toate e push-up,sunt sutiene speciale care au un super push-up,daca nu dispui financiar,asta nu e o problema iti poti modela singura doi buretei,care ii poti pune intr-un sutien,ca doar nu te dezbraca nimeni sa stie ce ai dedesubt, si nu ai de unde sa stii ca ele nu au déja asa cevawinking, si pana iti cresc ei singurei si frumosi, gandeste-te ca multi baieti prefera sanii mici si un fund super cool, si de ce tiar creste la varsta asta pana la 25 sa ii ai pana la buric?! mai bine mai tarziu...parerea mea.

| iwannabeperfect explică (pentru Laura927):

Nu au push-up. cam niciuna sau macar 75%. s-au dezbracat la vestiar, la sport. dar eu sunt complexata sa o fac. deci pana la varsta imi pot creste sanii? eu am crezut ca s-au oprit din crestere.

| Laura927 a răspuns (pentru iwannabeperfect):

Mie au inceput sa imi creasca pe la 17/18ani si am 21 si inca imi creschappy si sunt fericita cu unC
O sa iti creasca, pana atunci cum am mai zis un fund coolwinking e tot ce ai nevoiehappy

| Pau17 a răspuns:

Foloseste, timp de 1 luna ulei din germeni de grau. Maseaza-tii de 2 ori pe zi ( dimineata, seara) timp de 15 minute, incet. Daca vei folosi aceasta metoda in fiecare zi, intr-o luna o sa iti creasca cu o cupa.De asemenea poti face si exercitii fizice cum ar fi sa intinzi cu bratele un fular sau esarfa sau sa faci flotari.

| Pau17 a răspuns:

Sanii incep sa creasca c-am de la 17 pana la 27 de ani. La cele care le-au crescut mai repede e din cauza mancarii. Poate ele mananca mai mult si sunt mult mai pofticioase. O sa vezi ca atunci cand ele o sa aiba vreo 24 de ani o sa intampine problema celulitei, vergeturilor si grasimilor de pe burta, etc. Corpul tau se dezvolta normal.

| AndreeaMe a răspuns:

Clasa 9 cupa C? Nevasta-mea are 29 de ani si cupa B..deci stai linistita! O sa mai creasca! Daca la 16 ani are cupa C atunci la 30 de ani o sa aiba uger plus ca o sa atarne hidos! Cele mici raman rotunde si frumoase!

| iwannabeperfect explică (pentru AndreeaMe):

Clasa a 10-a. pai da dar ma gandesc ca sanii lor o sa se opreasca din crestere la 18-19 ani si n-o sa li se faca mai mari la 30 de ani

| Takeen a răspuns:

Haha,Cel mai bun mod de ati mari sanii este sa mergi la Sala, doar acolo te poti dezolva si poti avea un corp frumos, si bineinteles o sa iti creasca si sanii, funda?